DAX LOGISTIC

Starptautiskais transporta un ekspedīcijas uzņēmums „DAX LOGISTIC”  ir dibināts Rīgā. Šeit atrodas uzņēmuma galvenais birojs un loģistikas centrs. „DAX LOGISTIC” sekmīgu un produktīvu darbību nodrošina profesionālu un pieredzējušu darbinieku komanda, uzņēmuma īpašumā esošais autoparks un veiksmīgs ģeogrāfiskais izvietojums.

Mēs veicam jebkura veida kravu pārvadājumus, ikreiz izstrādājot klientam izdevīgāko maršrutu. Mūsu darbības reģionos ietilpst Eiropas, Dienvidaustrumāzijas, Āfrikas,  Ziemeļamerikas un Dienvidamerikas valstis, kā arī Ķīna, Krievija un NVS dalībvalstis.

„DAX LOGISTIC” klientu vidū ir gan preču importētāji un eksportētāji, gan ievērojami Krievijas ekspedīcijas un brokeru uzņēmumi. Šobrīd uzņēmuma „DAX LOGISTIC” īpašumā ir vairāk nekā 58 dažādu tipu kravas automašīnas, tai skaitā tenti, refrižeratori un konteineru pārvadātāji.  Mūsu klientu rīcībā ir arī specializētas platformas negabarīta kravu pārvadāšanai ar Latvijas, Krievijas un Baltkrievijas reģistrāciju.

Visām automašīnām ir pieeja TIR sistēmai, GPS izsekošana, GSM sakari un  ADR aprīkojums. Mēs nepārtraukti paplašinām mūsu autoparku, iegādājoties jaunu  tehniku, kā arī izmantojam mūsu partneru mašīnas visā Eiropas teritorijā.

Uzņēmums „DAX LOGISTIC” arī piedāvā pilnu noliktavas pakalpojumu spektru Eiropā un NVS (Uzbekistāna, Kazahstāna). Izdevīgs izvietojums Rīgā padara mūsu galveno noliktavu par kravu konsolidācijas centru ceļā uz Krieviju.

„DAX LOGISTIC” pamatuzdevums ir transporta shēmu optimizācija par labu mūsu klientiem, tāpēc mēs piedāvājam ērtu, drošu, operatīvu un garantēti kvalitatīvu loģistikas servisu.

Uzņēmums „DAX LOGISTIC” ir divu hokeja komandu īpašnieks Latvijas amatieru līgā (EHL), kā arī līgas  EHL-R2 uzvarētājs 2013. gadā. Pietam, mūsu darbinieki ir izveidojuši savu boulinga komandu, kas jau vairakkārt ir kļuvusi par „LABA” līgas uzvarētāju.

Priekšrocības darbā ar „DAX LOGISTIC”:

  • Orientētība uz klientu, fleksibla pieeja maršruta plānošanai un piegādes veida izvēlei
  • „DAX LOGISTIC” komandas profesionālisms, izmaksu optimizācija
  • Pasūtījumu apstrādes ātrums – lieliska cenas, kvalitātes, ātruma un drošuma kombinācija
  • Kompānijas īpašumā jaunais autoparks – rūpes par apkārtējo vidi
  • Lielāko jūras pārvadājumu līniju partneris

Mēs esam Jūsu topošais uzticamais partneris